wczytywanie strony

Producent wag samochodowych
mikrowag wagi samochodowe, producent wag samochodowych

O nas

Nasza firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz serwisem różnego rodzaju wag. Oferujemy szeroką gamę wag przeznaczonych do przeróżnych zastosowań, zaczynając od wag inwentarzowych, paletowych, stosowane do ważenia samochodów ciężarowych, a kończąc na wagach kolejowych.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra są gwarantem pełnego zadowolenia wszystkich naszych klientów.

 

Posiadamy autoryzacje i certyfikaty: Axis, Fawag S.A., Digi i Dibal.

 

Firma została założona w latach 60-tych, a od roku 1997 działa pod oficjalną nazwą Mikro-Wag na terenie całego kraju.  

 

Obsługujemy  również własny punkt legalizacji wag i jako jedyna firma wagarska w Polsce posiadamy wzorce dużej masy o łącznej ilości 60 ton oraz w pełni specjalistyczny sprzęt do transportu, a także kompleksowej obsługi wyżej wymienionych wzorców, jak i produkowanych przez nas wag.

 

Pozwala to na dokładną kalibrację wag, a tym samym podnosi jakość świadczonych przez nas usług.

SerwisProwadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny

Firma Mikrowag prowadzi pełny serwis wszystkich nowych produktów, na które jest udzielana 24-miesięczna gwarancja, jak i serwis pogwarancyjny wag. Na usługi serwisowe udzielana jest 12-miesięczna gwarancja.

Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu, sprawnej i doświadczonej kadrze pracowniczej oraz przestronnym i nowoczesnym halom produkcyjnym jesteśmy sprostać każdemu, stawianemu przed nami zadaniu.


POBIERZ DRUK ZLECENIA NAPRAWY


POBIERZ DRUK ZLECENIA LEGALIZACJI

Strony internetowe Nowy Sącz
do góry